Konya HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0332 571 6181-0332 571 6182

Bizden Haberler

Yalıhüyük Belediyesi

BELEDİYEMİZ BİR KEPÇEYE DAHA KAVUŞTU

- +

Belediyeler birliğinden hibe yolu ile tenim edilen HİDROMEK kepçe Yalıhüyük Belediyemize teslim edildi.
Maddi değeri yaklaşık 280 bin TL olan sıfır kilometre kepçe Yalıhüyük İlçemizde altyapı işlerinde,Kar küreme gibi işlerde kullanılacak.
Belediyemize kazandırılan kepçe ile ilgili konuşan Başkanımız Sayın Hasan Koçer;’’Girişimlerimiz sonucunda Türkiye Belediyeler birliğinden temin ettiğimiz kepçe Belediye çalışmalarımızda bizleri çok rahatlatacak.Bize sıfırı kilometre kepçe kanzandıran başta Ak Parti Konya Milletvekilimiz, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun beye,Belediyeler birliğine,Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar yardımcıları Sayın Refik Tuzcuoğluna,Mehmet Emin Birpınar’a çok teşekkür eder,İlçem ve şahsım adına şükranlarımı sunarım.’’dedi.
Belediye Başkanımız, Görev süresi boyunca İlçe Belediyemize birçok ekip ve ekipman kazandırdıklarını belirterek;13 tonluk çöp toplama aracı,Büyükşehir Belediyesinden 1 adet sfır Greyder,,Cenaze Mork nakil aracı,1 Adet Kmayon,1 Adet merdivenli itfaiye ve 1Adet Makam aracının kazandırıldığını belirtti. Başkan Koçer; ’Belediye’mizde iş makinamız arttıkça hizmet ağımız daha da gelişiyor. Alınan bu İş makinaları araç ve gereçler İlçemize hayırlı olsun.Göreve gelirken verdiğimiz sözleri fazlası ile yerine getirmenin huzuru içerisindeyiz.’’diye konuştu.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.