Hasan KOÇER kimdir?

 

1963 yılında Yalıhüyük’te doğdu. İlk Öğrenimini Yalıhüyük’te, Ortaokul ve Liseyi 1982 de Taşkent’te tamamladı.

1983-1985 Yıllarında İstanbul’da serbest çalıştı. 1990 yılında Yalıhüyük Belediyesinde açılan sınavı kazanarak işe başladı. Yazı işleri müdürlüğüne atandı. Daha sonra Hesap İşleri Müdürlüğü yaptı. 1998 yılında Yalıhüyük Tapu Müdürlüğünde Memur olarak İşe Başlayan Koçer, Tapu Müdür vekilliği görevini yürüttü.30 Mart 2014 de Ak Parti’den Yalıhüyük Belediye Başkanlığına seçildi.2019 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday olan Hasan Koçer Tekrar  Başkan seçilerek görevini yürütmektedir.

.Hasan Koçer Evli 2 si kız,1’i erkek olmak üzere Üç çocuk babasıdır.

 

YALIHÜYÜK BELEDİYESİ’NDE TOPLU SÖZLEŞME İMZALANDI

Yalıhüyük Belediyesi’nde toplu sözleşme imzalandı
Yazdır / Tarih: 2021-03-02


Yalıhüyük Belediyesi’nde KHK ile kadroya geçen işçileri ilgilendiren toplu sözleşme, Hizmet-İş Sendikası ile imzalandı.
Başkanlık makamında gerçekleştirilen imza törenine, Yalıhüyük Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer ve Hizmet-İş Sendikası Konya Şube Başkan yardımcısı Ahmet Kesikhalı ile sendika temsilcileri katıldı.
Başkan Koçer sözleşme ile ilgili olarak yaptığı konuşmada”Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla İlçemize daha çok hizmet ederek çalışma arkadaşlarımızla daha birçok çalışmaya imza atacağız. Çalışma arkadaşlarımızın hakkını her daim savunuyoruz. İmzaladığımız sözleşmeyle birlikte çalışma arkadaşlarımızın günlük yevmiye ücretlerinde yüzde 38 oranında bir zam yaptık. 2022 yılında ise yüzde 6+6’lik ve maaş farkı olarak artış yapılacak. “dedi.
Hizmet İş Konya şube Başkan yardımcısı Ahmet Kesikhalı Yalıhüyük Belediyesi ile yapmış olduğumuz 2 yıllık bu toplu sözleşmemizin öncelikle çalışanlarımıza, Yalıhüyük’e ve Konya’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.