Hasan KOÇER kimdir?

 

1963 yılında Yalıhüyük’te doğdu. İlk Öğrenimini Yalıhüyük’te, Ortaokul ve Liseyi 1982 de Taşkent’te tamamladı.

1983-1985 Yıllarında İstanbul’da serbest çalıştı. 1990 yılında Yalıhüyük Belediyesinde açılan sınavı kazanarak işe başladı. Yazı işleri müdürlüğüne atandı. Daha sonra Hesap İşleri Müdürlüğü yaptı. 1998 yılında Yalıhüyük Tapu Müdürlüğünde Memur olarak İşe Başlayan Koçer, Tapu Müdür vekilliği görevini yürüttü.30 Mart 2014 de Ak Parti’den Yalıhüyük Belediye Başkanlığına seçildi.2019 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday olan Hasan Koçer Tekrar  Başkan seçilerek görevini yürütmektedir.

.Hasan Koçer Evli 2 si kız,1’i erkek olmak üzere Üç çocuk babasıdır.

 

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN KOÇER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Milli Eğitim Müdüründen Başkan Koçer’e Teşekkür Ziyareti
Yazdır / Tarih: 2021-03-17

Yalıhüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Kafalı ve beraberindeki okul yöneticileri, Yalıhüyük Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer’i ziyaret etti.

Yalıhüyük Milli Eğitim Müdürü Onur Kafalı, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer’i makamında ziyaret ederek okullara ve eğitime yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer, “Belediye Başkanlığımızda Milli Eğitim Müdürümüz ve Okul Müdürlerimiz ile birlikte koordineli bir şekilde ilçemiz eğitim öğretim faaliyetlerine katkılarımızı sunuyoruz. Bütün okullarımızın çevre düzenlemesi ve gerekli ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı bu çocuklar kendi çocuklarımız, bu çocuklar için ne yapsak azdır. Ziyaretlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Onur Kafalı ve mesai arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

            İlçe Milli Eğitim Müdürü Kafalı ise “Göreve başladığımız günden itibaren İlçemizin eğitimi konusunda istişarelerde bulunduğumuz Başkanımız, her zaman yanımızda olmuş ve desteklerini hep hissettirmiştir. İlçemiz eğitimine yapmış olduğu katkılardan dolayı Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.