Hasan KOÇER kimdir?

 

1963 yılında Yalıhüyük’te doğdu. İlk Öğrenimini Yalıhüyük’te, Ortaokul ve Liseyi 1982 de Taşkent’te tamamladı.

1983-1985 Yıllarında İstanbul’da serbest çalıştı. 1990 yılında Yalıhüyük Belediyesinde açılan sınavı kazanarak işe başladı. Yazı işleri müdürlüğüne atandı. Daha sonra Hesap İşleri Müdürlüğü yaptı. 1998 yılında Yalıhüyük Tapu Müdürlüğünde Memur olarak İşe Başlayan Koçer, Tapu Müdür vekilliği görevini yürüttü.30 Mart 2014 de Ak Parti’den Yalıhüyük Belediye Başkanlığına seçildi.2019 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday olan Hasan Koçer Tekrar  Başkan seçilerek görevini yürütmektedir.

.Hasan Koçer Evli 2 si kız,1’i erkek olmak üzere Üç çocuk babasıdır.

 

BAŞKANIMIZ HASAN KOÇER’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Başkanımız Hasan Koçer’den Regaip Kandili mesajı
Yazdır / Tarih: 2022-02-01

Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Perşembe gecesi idrak edilecek olan mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, tüm İslam âleminin kandilini kutladı.

Başkanımız mesajına şöyle devam etti, "Mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandilini Perşembe gününü Cuma gününe bağlayan gece idrak edeceğiz. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü olduğu Ramazan ayının habercisi ve üç ayların başlangıcı olan bu önemli gecenin tüm İslam âlemine ve Yalıhüyüklü hemşerilerime hayırlar getirmesini diliyorum. Bu anlamlı gecelerde ellerini semaya kaldıran tüm kardeşlerimden milletimizin birliği ve dirliği için dua etmelerini istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha tüm İslam âleminin idrak edilecek olan mübarek Regaip Kandilini kutluyor, mübarek üç ayların hayırlara vesile olmasını diliyorum.