Hasan KOÇER kimdir?

 

1963 yılında Yalıhüyük’te doğdu. İlk Öğrenimini Yalıhüyük’te, Ortaokul ve Liseyi 1982 de Taşkent’te tamamladı.

1983-1985 Yıllarında İstanbul’da serbest çalıştı. 1990 yılında Yalıhüyük Belediyesinde açılan sınavı kazanarak işe başladı. Yazı işleri müdürlüğüne atandı. Daha sonra Hesap İşleri Müdürlüğü yaptı. 1998 yılında Yalıhüyük Tapu Müdürlüğünde Memur olarak İşe Başlayan Koçer, Tapu Müdür vekilliği görevini yürüttü.30 Mart 2014 de Ak Parti’den Yalıhüyük Belediye Başkanlığına seçildi.2019 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’den aday olan Hasan Koçer Tekrar  Başkan seçilerek görevini yürütmektedir.

.Hasan Koçer Evli 2 si kız,1’i erkek olmak üzere Üç çocuk babasıdır.

 

YALIHÜYÜK’TE BELEDİYE MECLİS ÜYEMİZ İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Yalıhüyük’te Belediye Meclis üyemiz için mevlit okutuldu
Yazdır / Tarih: 2022-04-22

Belediye Meclis üyemiz merhum Hasan Çetin İçin Belediye Başkanımız Hasan Koçer ve Meclis üyelerimiz, Çetin için mevlit okutuldu.

Bir süre önce kalp krizi sonucu yaşama veda eden Yalıhüyük Belediye Meclis üyesi merhum Hasan Çetin unutulmayarak Mevlit okutturuldu.

Merkez camiin de Cuma namazı öncesi kutulan Mevlit programında Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer ve Meclis üyelerimiz, Belediye çalışanlarımız ve vatandaşlar katıld.

Mevlit programı ile ilgili konuşan Başkanımız Sayın Koçer; ‘’Merhum Hasan Çetin Kardeşimiz ile uzun bir süre beraber çalıştık. Çok çalışkan İlçesine sevdalı ve hizmet aşkı ile gecesine gündüzüne katan bir arkadaşımızdı. Aramızdan ayrılışı bizleri çok üzdü. Onun anısına Mevlidi Şerif programı düzenledik. Başta İlçe Müftümüz ve imam hatiplerimize teşekkür eder Kıymetli mesai arkadaşım Merhum Hasan Çetin’e Allah’tan rahmet İlçemize baş sağlığı dilerim. Mekânı cennet olsun. ’dedi. Daha sonra İlçe  Müftüsü Ahmet Karakaya Belediye Meclis üyesi merhum Hasan Çetin ve Ramazan ayında yapılan hatimler için dua  yaptı. Namaz sonrası da Yasin’i şerif ve Tesbih hediye edildi.